Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely kontaktního formuláře

1. Udělujete tímto souhlas společnosti STARSUN INT s.r.o. se sídlem Novostrašnická 3386/54b, Praha 10, IČ: 03989241, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u
Městského soudu v Praze spisová značka C 240829
(dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

● jméno a příjmení
● e-mail
● telefon

2. Jméno, příjmení, a e-mail je nutné zpracovat za účelem vyřízení vašeho dotazu nebo poptávky. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány po dobu pravděpodobného trvání vašeho zájmu (maximálně 5 let) nebo po dobu trvání spolupráce.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na info@starsun.cz nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

● Wedos Internet a.s. – data z poptávkového formuláře můžeme dočasně uložit na server, abychom dokázali řešit případné problémy s roboty a poštovním serverem.
● Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle nařízení (EU) 2016/679 (zvané GDPR) a zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

● vzít souhlas kdykoliv zpět,
● požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
● požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
● vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
● požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
● v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů , máte právo se na nás obrátit nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

6. Souhlasím s tím, že při odeslání kontaktního formuláře bude spuštěna služba Google reCAPTCHA, která ověří, že nejste robot. Odesláním souhlasíte i se zásadami ochrany soukromí a smluvními podmínkami společnosti Google.

7. Údaje jsou uloženy v šifrované podobě a chráněny silným heslem.

Neprodáváme, nepředáváme ani nijak jinak neposkytujeme vaše informace. Tuto dohodu můžeme porušit v případě, že by informace byly vyžádány institucí při vyšetřování v soudním řízení. V žádném případě ovšem neposkytneme vaše údaje pro marketingové, propagační či jiné účely třetím stranám.

8. Pokud se rozhodneme změnit politiku ochrany vašeho soukromí, změny budou prezentovány na této stránce.

9. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zpracování osobních údajů, můžete nás kontaktovat na info@starsun.cz

Tyto podmínky a souhlas byl vytvořen ze vzoru společnosti eLegal advokátní kancelář s.r.o.