Automatizace domácnosti od Somfy

 

Somfy expert logo

Seznamte se s automatizovanou domácností v podání Somfy a jeho systémů TaHoma® switch.
Objevte nový standard v ovládání nejen stínění.

 

Naše partnerská společnost Somfy přináší inovativní systémy TaHoma® switch.

 

Zajišťujeme instalaci i servis výrobku Somfy.

 

 

Jak automatizace domácnosti funguje?

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma® switch.

Systémy ovládáte na dálku prostřednictvím svého chytrého telefonu, ještě komfortnější je nechat pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky zatáhne stínění, když čidlo zaznamená venkovní teplotu nad 30 °C. Zabrání tak přehřívání interiéru.

 

 

O systému TaHoma® switch

TaHoma® switch je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny díky zpětné vazbě a podpoře zabezpečení celého objektu. Systém vám dá například vědět, že byla roleta bezpečně stažena.

 

Design TaHomy switch padne všem stylům interiéru.

 

S TaHomou switch ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu. 

 

Chcete vědět více?

Obraťte se na nás! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám, jsme vám k dispozici. Poradíme vám tu nejvhodnější variantu na míru vašim potřebám a přání.

 

 

Somfy assitance

Podpora i asistence Somfy

Jsme svým zákazníkům nablízku a pomůžeme vám s výběrem i nastavením. Koukněte se na video a zjistěte jak naše služby fungují.