Automatizace domácnosti od Somfy

 

Somfy expert logo

Seznamte se s automatizovanou domácností v podání Somfy a jeho systémů TaHoma® a Connexoon.
Objevte nový standard v ovládání nejen stínění.

Naše partnerská společnost Somfy přináší inovativní systémy TaHoma® a Connexoon

somfy instalace servis

Zajišťujeme instalaci i servis výrobku Somfy.

Jak automatizace domácnosti funguje?

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma® nebo Connexoon.

Systémy ovládáte na dálku prostřednictvím svého chytrého telefonu, ještě komfortnější je nechat pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky zatáhne stínění, když čidlo zaznamená venkovní teplotu nad 30 °C. Zabrání tak přehřívání interiéru.

 

O systému TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny díky zpětné vazbě a podpoře zabezpečení celého objektu. Systém vám dá například vědět, že byla roleta bezpečně stažena.

 

somfy design tahomy

Design TaHomy padne všem stylům interiéru.

somfy aplikace

S TaHomou ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu.

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu. V řeči Somfy jde o aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

 

somfy system connexoon

Ovládejte svou domácnost odkudkoli se systémem Connexoon

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

 

somfy connexoon access terrace window

Connexoon si můžete vybrat s jednou aplikací nebo s libovolnou kombinací dvou. Na výběr máte z Connexoon Access, Terrace a Window.

Zjistěte o systému Connexoon více, nebo nás v případě zájmu rovnou kontaktujte. Jsme zde pro vás.

Chcete vědět více?

Obraťte se na nás! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám, jsme vám k dispozici. Poradíme vám tu nejvhodnější variantu na míru vašim potřebám a přání.

 

 

Somfy assitance

Podpora i asistence Somfy

Jsme svým zákazníkům nablízku a pomůžeme vám s výběrem i nastavením. Koukněte se na video a zjistěte jak naše služby fungují.