Automatizace domácnosti od Somfy

Somfy expert logo

Automatizace domácnosti od Somfy

Ovládejte stovky kompatibilních prvků své domácnosti přes jedno zařízení a získejte více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích. Chytrá domácnost je dnes standardem v bydlení. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, už nikdy na ni nedáte dopustit!

 

 

Jak chytrá domácnost funguje?

Jediným kliknutím na svém mobilním telefonu vyvoláte svůj předem naplánovaný scénář a vše se samo nastaví přesně podle vašeho přání. Rolety, žaluzie i markýza se nastaví do vámi požadované pozice, spustí se vybraná světla pro dokreslení té pravé domácí pohody a topení se nastaví na požadovanou teplotu. Chytrá domácnost může ovládat stovky produktů, včetně garážových vrat, vjezdové brány nebo kamer, alarmů, chytrého zámku…

Scénáře se mohou spouštět také automaticky! Například díky čidlům, časovému spínači nebo jen tím, že se přiblížíte s autem k domovu.

 

 

Komplexní systém, se kterým budete mít vše pod palcem

Stovky kompatibilních produktů propojí do uceleného celku komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® switch. Přímo na zařízení jsou dvě tlačítka, na které si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře. Další vyvoláte pomocí mobilní aplikace nebo hlasovými povely.

Příklad vašeho scénáře: Při odchodu z domu kliknete na krabičce TaHoma® switch a celý váš dům se dá do pohybu. Rolety a žaluzie se nastaví do požadované pozice, všechna světla opatřená chytrými žárovkami se vypnou, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána, zapnou kamery a alarmy a za vámi se zamkne chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper a bezpečně uzavřou i vrata a brána.

 

 

 

Jak může motorizace stínění přinést úspory na vytápění?

Není to jen o pohodlí. Sice už nemusíte nikdy ráno vytahovat jednotlivé rolety a žaluzie ručně a večer zase zatahovat, ale s automatizací získáte mnohem více. Stačí jen použít chytrá čidla. Sluneční čidlo vám pomůže udržet ideální teplotu domova a ušetřit na energiích, větrné čidlo zase ochrání vaši markýzu a venkovní rolety a žaluzie před náporem větru.